Kontakty

Navštivte nás...

Školní budova Podnikatelského centra, 6. patro
Hradecká 1151
500 03 Hradec Králové

 
KONTAKTNÍ OSOBY:
 
Mgr. Michal Řada
ředitel školy
 
Martina Maňhalová
kancelář školy
 
tel: 734 684 291
      494 947 556
 
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." style="font-size: 11.2px;">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Napište nám...

Sion High School
Na Kotli 1201
500 09 Hradec Králové 

 

Najdete nás...

ikona-mapy.cz

 hkmountfieldlogo150px

 Fandíme Hradeckému hokeji

Sportovní gymnázium

Jak to u tradičních amerických high school bývá, „milujeme sport“, i proto chceme, aby i sportovně zaměření studenti mohli najít v naší střední škole své místo a skloubit tak co nejlépe své studijní povinnosti s povinnostmi sportovními. Tomu by měl mj. sloužit obor Gymnázium se sportovním zaměřením a obor Pedagogické lyceum se zaměřením na tělesnou výchovu a sport.

Naše škola spolupracuje se sportovními kluby v našem městě.  Momentálně je nejintenzivnější spolupráce s hokejovým klubem Hradečtí Lvi. Rozbíhá se i spolupráce s fotbalovým, basketbalovým klubem a dalšími kluby.

Vycházíme i z toho, že „děcka“ věnující se sportu na "profi" úrovni by měla být nastavená respektovat trenéry a v rámci spolupráce klubu a školy tedy usilovat i o co nejlepší studijní výsledky – tedy nikoli podle hesla „zatímco si sportuju, oni mi daj maturu“. Pak přizpůsobení režimu školy tréninkovým potřebám by nemělo být kompromisem s kvalitou školy a výuky, ale spíše jejím specifickým zaměřením.


 

 

Rekonstrukce a vybavení stávajících učeben Sion High School !!!

Díky finanční podpoře Evropského fondu a Ministerstva pro místní rozvoj, jsme mohli realizovat přestavbu a vybavení stávajících učeben na naší škole. 

Pro bližší info klikněte zde.

Návrh bez názvu 10

 

 

 

 

uvod01 uvod02

uvod03 uvod04

uvod05 uvod06

uvod07 uvod08

 

facebook

 

Kalendář školy

kalendar web

 

 

tablety do skol

 

[CNW:Counter]