Kontakty

Navštivte nás...

Školní budova Podnikatelského centra
5. a 6. patro
Hradecká 1151
500 03 Hradec Králové

 
KONTAKTNÍ OSOBY:
 
Denis Doksanský
výkonný ředitel školy
ředitel Centra Sion,
provozovatele Sion škol
mobil: 777 253 337
 
Mgr. Tomáš Zuščák, Ph.D
ředitel školy
 
Mgr. Yvona Klánová
zástupkyně ředitele školy
 
mobil: 734 684 291
tel: 494 947 556
 
 
 
Napište nám...
 
 
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na Kotli 1201

500 09 Hradec Králové 

 

Najdete nás...

ikona-mapy.cz

 hkmountfieldlogo150px

 Fandíme Hradeckému hokeji

 

Střední školy

střední školy

Gymnázium

V rámci gymnaziálního studia nám jde o to vytvářet studijní prostředí, které umožňuje kritické myšlení, aktivní účast na hodinách a kvalitní přípravu na vysokou školu.

Studenti gymnázia si mohou vybírat úroveň náročnosti v mnoha předmětech a tvořit si již od prvního ročníku studijní plán ušitý na míru, který jim umožňuje i volbu oblastí, kterým se chtějí věnovat intenzivně.

Rádi bychom zdůraznili další určitá specifika gymnaziálního studia u nás.

Posílená výuka cizích jazyků

Všichni studenti na naší škole si mohou kromě standardních hodin cizího jazyka vybírat i další hodiny navíc. V anglickém jazyce jsou to např. předměty "English in Use", "Revision in English" a další.

Rodilí mluvčí

Ve škole aktuální působí 2 rodilí mluvčí z USA, kteří dochází do hodin konverzací a některých dalších předmětů v angličtině a také rodilý mluvčí španělštiny z Hondurasu. Jejich výuka značně zvyšuje úroveň znalostí jazyka a s jejich působením ve škole máme velmi dobré zkušenosti.

Zaměření studia

V rámci individuální volby studijního plánu si studenti kromě hlavních předmětů mohou vybírat širokou škálu předmětů z oblasti:

  • přírodovědné
  • humanitní
  • jazykové
  • sportovní
  • umělecké
  • apod.

Gymnázium je více než na "mechanické znalosti á la telefonní seznam" zaměřeno spíše na umění vyhledávat zdroje, kriticky myslet, prezentovat výsledky vlastního výzkumu apod. Podporujeme studenty k účasti na olympiádách a dalších soutěžích.

Spolupráce s Centrem pro talentovanou mládež

Pro talentované studenty je ve spolupráci s Centrem pro talentovanou mládež možnost účastnit se kurzů vypisovaných ve spolupráci se zahraničnímu univerzitami. Tyto kurzy probíhají všechny v angličtině formou on-line přístupu k přednáškám a dalším studijním materiálům a konzultantům. Díky těmto kurzům, které probíhají třeba několik měsíců si jsou studenti schopni osvojit velké penzum nových znalostí a rozvinout také svoji znalost anglického jazyka i odborné terminologie.

Příprava na vysokou školu

Studenti kromě standardních předmětů si mohou zejména ve vyšších ročnících zvolit předměty, které jsou přímo zaměřeny na přípravu na vysokou školu.

 

zapis do_prvni_tridy

 

 

 

 

 

uvod01 uvod02

uvod03 uvod04

uvod05 uvod06

uvod07 uvod08

 

facebook

Rekonstrukce a vybavení stávajících učeben Sion High School !!!

Díky finanční podpoře Evropského fondu a Ministerstva pro místní rozvoj, jsme mohli realizovat přestavbu a vybavení stávajících učeben na naší škole. 

Pro bližší info klikněte zde.

Návrh bez názvu 10

tablety do skol

-->