Kontakty

Navštivte nás...

Školní budova Podnikatelského centra, 6. patro
Hradecká 1151
500 03 Hradec Králové

 
KONTAKTNÍ OSOBY:
 
Denis Doksanský
ředitel Centra Sion
provozovatele SŠ
 
Mgr. Tomáš Zuščák, Ph.D
ředitel školy
 
Mgr. Yvona Klánová
zástupkyně ředitele
pro pedagogické záležitosti
 
tel: 734 684 291
      494 947 556
 
 
 
Napište nám...
 
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na Kotli 1201

500 09 Hradec Králové 

 

Najdete nás...

ikona-mapy.cz

 hkmountfieldlogo150px

 Fandíme Hradeckému hokeji

 

Střední školy

střední školy

Učňovský obor

Zároveň chceme opět v duchu běžných high school, aby naše škola byla místem i pro ty, kteří až tak studijně zaměřeni nejsou a při svých úvahách míří spíše k učňovským oborům. Už i proto, že takové máme i v naší ZŠ a budeme rádi, když s námi budou pokračovat.

Tak jako v běžném pracovním kolektivu spolu běžně spolupracují lidé různých oborů vzdělávání a různých dovedností, a přitom se všichni vzájemně potřebují, a tudíž spolu potřebují umět komunikovat a spolupracovat, stejně tak vnímáme jako velmi přínosné, pokud jsou studenti různého zaměření součástí jednoho kolektivu.

Učňovská úroveň studia v rámci naší high school může být alternativou pro ty, kdo nevědí, jakou cestou se vydat a na co se specializovat.  Právě pro takové může být zajímavé studovat nenáročný a přitom prakticky užitečný učební obor, zatímco si teprve ujasňují, co by vlastně chtěli dělat.

Profil absolventa

Obor Prodavač

Absolvent se uplatní při výkonu povolání prodavač nebo pokladník v obchodě, nejen v pozici zaměstnance, ale bude mít i základní odborné předpoklady pro roli soukromého podnikatele v oblasti obchodu. Absolvent bude umět zejména připravit a upravit zboží různého sortimentu k prodeji, předvést zboží zákazníkovi i s náležitým odborným výkladem, prodat zboží a vystavit náležité doklady spojené s prodejem, vyřídit reklamaci zákazníka, pracovat na různých pokladních systémech a provádět hotovostní a bezhotovostní platby, provádět činnosti spojené s odběrem, se skladováním a rozmisťováním zboží v provozovně, s vedením patřičných dokladů a bude připraven uplatňovat při prodeji základní marketingová pravidla prodeje. Dále bude schopen pracovat se stroji a zařízením prodejny, nástroji a pomůckami určenými k dělení, vážení a měření zboží. Bude schopen komunikovat se zákazníkem jak v českém, tak minimálně i v jednom cizím jazyce.

karneval sion 2019

 

 

 

 

 

uvod01 uvod02

uvod03 uvod04

uvod05 uvod06

uvod07 uvod08

 

facebook

Rekonstrukce a vybavení stávajících učeben Sion High School !!!

Díky finanční podpoře Evropského fondu a Ministerstva pro místní rozvoj, jsme mohli realizovat přestavbu a vybavení stávajících učeben na naší škole. 

Pro bližší info klikněte zde.

Návrh bez názvu 10

tablety do skol

[CNW:Counter]